Bezmaksas antivīrusi

Vai lietot antivīrusu bez maksas?

Ja obligāts nosacījums ir tas, lai par antivīrusu nebūtu jāiztērē necik nauda, tad, protams, labāk ir lietot bezmaksas antivīrusu, nekā nelietot to vispār. Arī daļēja aizsardzība ir aizsardzība.

Var izvēlēties bezmaksas antivīrusu mājas vajadzībām. Ar šādu aizsardzības līmeni, visdrīzāk, ka laika gaitā kāds vīruss datorā ieviesīsies un pēc tam dators būs jāpārinstalē. Bet, ja pārinstalēšana neprasa resursus, tad kāpēc gan ne. Vienīgi uz šāda datora neieteiktu glabāt svarīgus dokumentus, kuri nedrīkst nonākt citu rokās, kā arī lietot interneta banku.

Uz 30 dienām bez maksas var izmēģināt antivīrusu ar pilnu aizsardzības un iespēju klāstu. Ļoti labs veids, kā pārliecināties, ka Jūsu dators ir drošībā.

Bezmaksas antivīrusi uz izmēģinājuma laiku:

Uz izmēģinājuma laiku pieejami dažādi populārākie antivīrusi. Pašlaik Eiropā vadošais antivīrusu izstrādātājs Kaspersky piedāvā izmēģināt savus produktus bez maksas uz 30 dienām. Kaspersky ir izvēle, kas pasargās Tavu datoru pilnībā.

Bezmaksas antivīrusi ar limitētām iespējām:

AVG Anti-Virus FREE – http://free.avg.com (aizsardzība no vīrusiem un spiegprogrammatūrām)

Avira Free Antivirus  – http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus (aizsardzība no vīrusiem, tārpiem un trojas zirgiem)

Avast Free Antivirus – http://www.avast.com/free-antivirus-download ) (aizsardzība no vīrusiem un nevēlamiem viesiem Tavā datorā)

Vai vērts lietot pirātisku antivīrusu?

Nē, jo jauni vīrusi tiek radīti katru dienu. Līdz ar to antivīrusam noteikti ir jāsavāc jaunākie atjauninājumi. Līdz ar to arī tiks pārbaudīta, vai Jūsu antivīrusam ir licence.

5 Responses to Bezmaksas antivīrusi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.