Kaspersky Internet Security – Serfo internetā drošāk

Kaspersky Internet Security atļauj Jums meklēt informāciju, veikt pirkumus un sazināties savā starpā, neraizējoties par draudiem. Turklāt antivīrusa darbība Jūsu datorā praktiski nav pamanāma.

Droši maksājumi. Aizsardzība lietojot interneta banku pakalpojumus, apmaksas sistēmas tādas ka PayPal u.c., kā arī veicot pirkumus internetā.
 
Hibrīda aizsardzība. Maksimāls datora aizsardzības līmenis no visādiem draudiem, tajā skaitā no jauniem un nezināmiem. Optimāla resursu izmantošana pateicoties mākoņu un antivīrusu tehnoloģiju kombinācijai.

Personālo datu drošība. Aizsardzība no personālās informācijas zagšanas formu aizpildīšanas laikā dažādās web lapās un online-spēlēs, sociālajos tīklos utml.

Bīstamu programmu un web-lapu bloķēšana. Aizdomīgu programmu bīstamības pakāpes noteikšana pirms to palaišanas un bīstamu lapu atklāšana pirms pāriešanas uz tām.

Droša saskarsme sociālajos tīklos. Kaitīgu un krāpniecīgu saišu bloķēšana sociālajos tīklos Facebook, Twitter, LinkedIn, vKontakte u.c.

Vecāku kontrole. Bērnu piekļuves web-lapām un programmām pārvaldīšana, kā arī to saskarsmes sociālajos tīklos, ICQ, Skype, MSN u.c. kontrole.

Saderība ar Windows 8. Kaspersky Internet Security pilnībā sader ar jaunāko Microsoft operētājsistēmu – Windows 8, un tas atbalsta pēdējās inovācijas no Microsoft IT – aizsardzības jomā.  Kā arī, Kaspersky Now – aplikācija, izveidota speciāli jaunā Microsoft lietotāja saskarnes atbalstam. Tā palīdz sekot Jūsu datora aizsardzības statusam un ātri palaist vajadzīgās aizsardzības funkcijas.

Iegādāties Kaspersky Produktu

This entry was posted in Produktu katalogs. Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.