Kaspersky Mobile Security – aizsargā savu viedtālruni

Droša aizsardzība Android viedtālruņiem un datiem, kas tajos saglabāti.

Ja Jūsu viedtālrunis  tiek pazaudēts vai nolaupīts, Anti-Zaglis sistēma palīdzēs aizsargāt Jūsu informāciju un noteikt ierīces atrašanās vietu.

Programma garantē pazaudētas vai nolaupītas ierīces bloķēšanu, lai aizsargātu Jūsu informāciju, īsziņas aizsūtīšanu, kura parādīsies uz pazaudētas ierīces ekrāna (piemēram, ar īpašnieka kontaktu datiem), meklēšanu ar GPS, GSM vai WiFi palīdzību un attēlošanu Google Maps, iespēju ieslēgt trauksmes signālu pazaudēšanas gadījumā, slēpto foto, lai nemanāmi nofotografēt to, pie kā smartfons atrodas. Kā arī Jūs varat pārvaldīt Anti-Zaglis funkcijas izmantojot speciālu Interneta portālu.

Kaspersky Mobile Security izcili aizsargā Jūsu Android viedtālruni no jaunākajiem draudiem. Mākoņu aizsardzība paaugstina jaunāko un nezināmo draudu atklāšanas līmeni. Reālā laika aizsardzības nodrošina momentānu reakciju uz nezināmajiem draudiem.

Kaspersky Mobile Security nodrošina drošu Jūsu viedtālruņa aizsardzību, kad Jūs apskatāt web-lapas, ielādējat failus, veicat pirkumus vai sazināties ar draugiem. Produkts garantē Jūsu drošību internetā, bloķējot saites uz kaitīgajiem un krāpnieku resursiem, nodrošinot Jūsu personālo datu un finanšu informācijas aizsardzību.

Kaspersky Mobile Security atļauj Jums saņemt īsziņas vai zvanus tikai no tiem, no kuriem Jūs izvēlēsieties. Kā arī, aplikācija atļauj slēpt Jūsu personīgos kontaktus un komunikāciju vēsturi no svešām acīm.

Iegādāties Kaspersky Produktu

This entry was posted in Bez tēmas. Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.