Kaspersky AntiVirus – Pilna aizsardzība Jūsu datoram

Kaspersky AntiVirus ir risinājums Jūsu datora bāzes aizsardzībai no nelabvēlīgām programmām. Produkts aizsargā Jūs no pamata draudu veidiem nepalēninot sistēmas ātrdarbību.

Aizsardzība no kaitīgām programmām. Kaspersky iekļauj sevī jaunākās aizsardzības tehnoloģijas, kuras aizsargā Jūsu datoru no kaitīgām programmām, tajā skaitā no tādiem uzbrukumiem, kuri izmanto ievainojamības operētājsistēmā un aplikācijās.
Programmas reputācijas pārbaude. Funkcija atļauj Jums momentāni pārbaudīt jebkura izpildāmā faila drošību. Aktuāla informācija par programmas reputāciju ienāk no mākoņa reālā laika režīmā.

Saišu pārbaudes modulis. Jūs varat pārliecināties par jebkuras tīmekļa lapas, uz kuru gribat pāriet, drošību. Saites uz šaubīgiem un bīstamiem resursiem automātiski atzīmējas ar speciālu krāsainu indikatoru.

Augsts darbības ātrums. Pateicoties mākoņu aizsardzības tehnoloģijām, intelektuālajai skenēšanai un kompaktai atjaunojumu uzstādīšanai antivīrusa darbs Jūsu datorā gandrīz nav pamanāms.

Saderība ar Windows 8. Kaspersky antivīruss pilnībā sader ar jaunāko Microsoft operētājsistēmu – Windows 8, un tas atbalsta pēdējās inovācijas no Microsoft IT – aizsardzības jomā.  Kā arī, Kaspersky Now – aplikācija, izveidota speciāli jaunā Microsoft lietotāja saskarnes atbalstam. Tā palīdz sekot Jūsu datora aizsardzības statusam un ātri palaist vajadzīgās aizsardzības funkcijas.

Iegādāties Kaspersky Produktu

This entry was posted in Produktu katalogs. Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.