Kaspersky One – Izvēlies drošāko

Kaspersky One – kopīgs risinājums visu Jūsu ierīču aizsardzībai. Kādu ierīci Jūs nelietotu, Jūsu informācija vienmēr būs drošībā.
  • Brīva aizsargājamo ierīču izvēle;
  • Optimāla aizsardzība katrai ierīcei;
  • Viegla uzstādīšana un izmantošana.

Viens risinājums visām ierīcēm. Produkts optimāli aizsargā jebkuru Jūsu ierīci no jauniem draudiem. Ar universālu Kaspersky One aizsardzību Jūs viegli varat nodrošināt aizsardzību saviem personālajiem datoriem, portatīvajiem datoriem, viedtālruņiem un planšetdatoriem, kā arī Mac datoriem. Kaspersky One iekļauj sevī visas Kaspersky Internet Security, Kaspersky Security, Kaspersky Mobile Security un Kaspersky Tablet Security iespējas.Brīva aizsargājamo ierīču izvēle. Jūs varat izvēlēties jebkuru kombināciju no 5 ierīcēm, kurām ir nepieciešama aizsardzība. Piemēram, Jūs varat aizsargāt vienu galda datoru, divus  portatīvos datorus un divus viedtālruņus vai 2 viedtālruņus 2 planšetdatorus un Mac,vai vienkārši piecus galda datorus. Ja produkta iegādāšanas laikā Jums nav piecu ierīču, bet Jūs plānojat iegādāties tās vēlāk, Jūs varēsiet aizsargāt arī tās. Kā arī produktu var pārstādīt no vienas ierīces uz citu, kamēr licence ir spēkā. Galvenais, lai aizsargājamo ierīču skaits nepārsniegtu 5.Viegla uzstādīšana un izmantošana. Kopīgs aktivācijas kods atvieglo Kaspersky One aktivāciju jebkurā ierīcē. Viegli saprotama programmas saskarne nodrošina vieglu pārvaldīšanu dažādās operētājsistēmās.

Optimāla aizsardzība katrai ierīcei. Kaspersky One – daudzfunkcionāls produkts, kas nodrošina aizsardzību no interneta draudiem reālā laikā. Produkts nodrošina aizsardzību pēc adreses katrai ierīcei.

Sistēmas resursu optimāla izmantošana. Regulāri kompaktie antivīrusa bāžu atjauninājumi nesamazina ierīču ātrdarbību un netraucē citu programmu darbībai. Pie tā visa, mākoņu tehnoloģijas nodrošina momentānu reakciju uz jauniem draudiem, nepārlādējot interneta kanālu un optimāli izmantojot ierīces resursus.

Iegādāties Kaspersky Produktu

This entry was posted in Produktu katalogs. Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.