Kaspersky Pure

Kaspersky Pure 2.0 ir viens no spēcīgākajiem sistēmu kompleksiem no visai pasaulei pazīstama antivīrusu rādītāja. Par lietotāju sistēmu drošību reālajā laikā atbild spēcīgs dzinējs, kurš izpilda failu, interneta-mesendžeru trafika un cita kaitīga kontenta monitoringu un bloķē visus atrastos draudus. Iebūvēts starptīkla ekrāns novērš tīkla uzbrukumus un bloķē mēģinājumus nodot datus Internetā. Viena no patīkamākajām pazīmēm ir minimāls izlecošu logu skaits.

Pateicoties pretfišinga aizsardzības mehānismiem, datora lietotājs nekļūs par krāpnieku upuri. Vēl viens modulis skenē visus skriptus, kurus apstrādā IE un bloķē jebkuru kaitīgu aktivitāti.Iebūvētie spama filtrācijas rīki aizsargās pasta kastīti no nelabvēlīgām vēstulēm. Speciāls skeneris brīdinās lietotājus par Windows sistēmas un IE caurumiem, kā arī par vajadzīgajiem atjauninājumiem.

Starp atjauninājumiem, realizētiem Kaspersky Pure 2.0, atsevišķu atgādinājumu ir pelnījis paroļu menedžeris Password Manager, kurš piedāvā interesantu papildopciju „Portable Version”. Šis jaunais mehānisms atļaus sinhronizēt paroļu glabātuves saturu ar pārnesamo uzkrājēju. Tādā veidā lietotāji varēs izveidot portatīvu datu bāzi, kura var būt izmantota ar jebkuru citu datoru.

Aplikācijas saskarne tika pakļauta kārtīgai pārstrādei. Tagad lietotājiem tiek piedāvāta vēl ērtāka piekļuve pie galvenajām funkcijām, kā arī pie informācijas par esošo PC stāvokli. Kaspersky Pure 2.0 iekļauj sevī arī vecāku kontroli, pateicoties kuram nepilngadīgi lietotāji varēs izmantot drošu un tīru internetu.

Iegādāties Kaspersky Produktu

This entry was posted in Produktu katalogs. Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.