Kaspersky Security priekš Mac.

Kaitīgas programmas tiek izveidotas ne tikai Windows. Mac lietotāju skaits pašlaik jau ir krietni liels, lai gūtu vīrusu rakstītāju uzmanību. Viņu interese pret šo platformu ar laiku tikai augs. Bet Jūsu spēkā palikt pilnībā aizsargātiem, nodrošinot savu Mac ar drošu aizsardzību. Kaspersky Security Mac padarīs Jūsu datoru patiešām neievainojamu. Aizsargiet ne tikai sevi, bet arī ģimeni, draugus un kolēģus, nododot viņiem tikai pārbaudītus, drošus failus un saites.

Pateicoties tradicionālo un mākoņu aizsardzības tehnoloģiju apvienojumam Jums nav jābaidās nekādi draudi: vīrusi, trojānu programmas, spiegu programmas u.c.

Kaspersky Security Mac bloķē web-lapas-kŗāpniekus un kaitīgus objektus, kuri apdraud Jūsu datus, kā arī aizsargā no spiegu programmām un personīgo datu zādzības.

Pateicoties saprotamai saskarnei Mac stilā, lietot Kaspersky Security Mac ir viegli un ērti. Galvenajā logā tiek parādīta informācija par Jūsu Mac aizsardzības statusu, kā arī pamata funkcijas. Kaspersky Security Mac sader ar visām jaunākām Mac Os versijām, iekļaujot OS X Mountain Lion 10.8.

Kaspersky Security Mac optimāli izmanto datora resursus un  sniedz minimālu ietekmi uz tā ātrdarbību.

Iegādāties Kaspersky Produktu

This entry was posted in Bez tēmas. Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.